Fiyatın Dili: Price Action Eğitimi

Hoş geldin.

Atölyemizin ikinci eğitimi olan Fiyatın Dili: Price Action Eğitimini seninle buluşturmaktan çok mutluyum.

Retail traderlar dediğimiz küçük yatırımcı/küçük traderlar, nicelik olarak kalabalık olsa da, nitelik olarak ne yazık ki çok zayıf. Üstelik ellerindeki para, organize bir şekilde yönetilmediği için, “piyasayı yapmaktan” yani “fiyatı hareket ettirmekten” çok uzak.

Peki eğer elinizdeki para piyasayı yapmaya yetmiyorsa, sürdürülebilir bir şekilde para kazanabilmek için ne yapmak gerekir? Tabi ki, piyasayı yapan, fiyat hareketlerini tasarlayan, fiyatı hareket ettirmeye gücü olan “akıllı para”nın peşine takılmalıyız. Akıllı Para kimdir, nedir? Neye göre pozisyon alır, nasıl para kazanır, aldıkları işlemlerin arkasındaki mantık nedir? Eğer bunu çözersek, piyasayı tahminlemekle uğraşmamıza gerek kalmaz, sadece piyasayı takip etmemiz, sürdürülebilir bir şekilde para kazanmamıza yeterlidir.

Akıllı parayı takip etmek için, fiyatın dilini konuşmak gerekir. Çünkü akıllı para seninle fiyat üzerinden konuşur. İşte ben bu eğitimde sana fiyatı okuyarak akıllı parayı takip etmeyi öğreteceğim.

Bu eğitimle birlikte, hiçbir dış etmenin etkisinde kalmadan, haberleri takip etmeden, trade ettiğin ürünün finansallarına bakmadan, altyapısıyla ve üstyapısıyla ilgilenmeden, projelerini dikkate almadan, sadece ve sadece FİYATINA ve FİYAT HAREKETLERİNE bakarak sürdürülebilir kazançlı trade etmeyi öğreneceksin. Bu eğitimde sana fiyatı okumayı, fiyatı yorumlamayı ve fiyata göre pozisyon almayı öğreteceğim. Bu eğitimde daha az soru sormayı, beynini daha az ama daha kaliteli bilgiyle beslemeyi, doğru sinyal almayı, doğru yere ve doğru zamanda odaklanmayı öğreneceksin.

Eğitim yaklaşık 30 saatin üstünde videolarla ve çok aktif bir telegram grubuyla destekleniyor. Eğitim bittiğinde piyasaya bir daha hiçbir zaman eskisi gibi bakmayacaksın ve kazandığın bu yeni bakış açısı ile, piyasadaki hemen hemen tüm Price Action konseptlerini kullanarak, bu konseptlerin arkasında yatan mantığı anlayarak, smart money dediğimiz kurumsal işlemcilerin bakış açılarını yorumlayacak ve özgür bir şekilde, sadece fiyatla konuşarak pozisyon alacaksın.

Borsanın İzinden Ailesine hoş geldin!

Bu eğitim kimler için uygun?

Eğitimle ilgili tüm detaylar için eğitimin tanıtım sayfasını şuradan ziyaret edebilirsin.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir