Yeni Başlayanlar İçin A’dan Z’ye VİOP Eğitimi

Hoş geldin!

VİOP, yani Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası.

Türkiyenin ilk kaldıraçlı piyasası. Kimisinin hayatını cehenneme çeviriyor, kimisinin hayatını cennet yapıyor. Kimisini temerrüde düşürüyor, kimisine ev aldırıyor. Kimisine borç ödetiyor, kimisini finansal özgür yapıyor.

Peki, bu VİOP, kimin hayatını cennet, kimin hayatını cehennem yapacağını nasıl seçiyor?

Sana bir sır vereyim mi? Emin ol, bu konuda suçlu VİOP değil. Çünkü bunun kararını aslında VİOP değil, SEN veriyorsun.

Bir inşaata güvenlik ekipmanlarıyla, baretle, gözlükle girip girmemek senin elinde. Trafiğe çıkarken emniyet kemerini takıp takmamak, hız kurallarına uyup uymamak senin elinde. Motor kullanırken sürüş elbisesi ve kask giyip giymemek senin elinde.

Yani, güvenlik önlemlerini alıp almama kararı senin. Bu önlemleri alarak da, hiçbir güvenlik önlemi almadan da yoluna devam edebilirsin.

Önlem almadan devam ettiğinde, çoğu zaman başına bir şey gelmez. Ancak başına bir şey geldiğinde de, hikaye biter.

İşte VİOP da hemen hemen böyle. Eğer hiçbir şey bilmeden, hiçbir güvenlik önlemini öğrenmeden, nerede nasıl davranacağını bilmeden VİOP’a başlarsan, belki biraz idare edebilirsin, ancak eninde sonunda kafana darbeyi yersin ve oyun dışı kalırsın.

Ama tüm önlemleri alarak, riskini ölçerek, biçerek, hesaplayarak, kasanı yöneterek, psikolojini sağlam tutarak ilerlersen, VİOP sana hak ettiğini verir ve hayatını değiştirir.

En azından, benim değiştirdi.

VİOP’un senin de hayatını nasıl değiştirebileceğini de bu eğitimde sana anlatacağım.

Ön yargılı olduğunu biliyorum, sonuçta bugüne kadar hep “aman VİOP’a girme” / “VİOP büyük kumardır” / “VİOP’ta batman an meselesidir” / “VİOP’a sakın bulaşma” cümleleriyle tanıdın VİOP’u. Ancak, VİOP’ta kasalarını SPOT piyasadan çok daha hızlı katlayan, yakaladığı trend ile çok ciddi paralar kazanan, VİOP ile hayatı değişen binlerce kişinin de olduğunun farkındasın.

Kulaktan duyma, eksik gedik bilgilerle değil, bu işi gerçekten bilen birinin eğiticiliğinde VİOP öğrenmek istiyorsun, araştırmalara başladın ve yolun buraya, Borsanın İzinden Atölye’ye düştü.

Tebrikler! İnternet üzerinde VİOP ile, yani Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası ile ilgili alabileceğin en kapsamlı eğitimi buldun, üstelik bu eğitim yıllarını VİOP’ta geçiren biri tarafından hazırlandı.

Bu eğitim bittiğinde, VİOP’u çok iyi bilen, onu kendi lehine en uygun şekilde kullanabilen, riskini/kasasını yönetebilen, psikolojisi kuvvetli bir Trader olacaksın.

Aileye hoş geldin!

Bu Eğitim Kimler İçin Uygun?

Eğitimle ilgili tüm detaylar için eğitimin tanıtım sayfasını şuradan ziyaret edebilirsin.

Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir